Karakteristieke jaren 30-woning met drie slaapkamers en een zonnige tuin op het zuidwesten!
Op zoek naar een woning met een fijne indeling en volop mogelijkheden? Aan de M. de Klerkstraat 2A vind je een royale woonkamer met open keuken, drie slaapkamers en een diepe tuin op het zuidwesten. Een heerlijke combinatie van ruimte, comfort en buitenleven.
Ligging
De M. de Klerkstraat ligt in de geliefde wijk Zuilen, aan de noordwestkant van Utrecht. Een fijne woonomgeving waar de rust van de wijk goed samengaat met de levendigheid van de stad. Voor de dagelijkse boodschappen en een kop koffie kun je terecht in de directe omgeving en ook de winkels en voorzieningen aan de Amsterdamsestraatweg liggen op korte afstand.
Voor ontspanning en recreatie is het Julianapark dichtbij. Ook het stadscentrum van Utrecht is gemakkelijk bereikbaar, zowel per fiets als met het openbaar vervoer. Station Utrecht Zuilen ligt in de buurt en met de auto zijn onder andere de uitvalswegen richting de A2 en A12 goed bereikbaar.
Indeling
Via de hal kom je binnen in de ruime woonkamer. De woonkamer staat in open verbinding met de keuken, waardoor een prettige en royale leefruimte ontstaat. De open keuken bevindt zich aan de achterzijde en vormt een gezellige plek om te koken, te eten en samen te komen. Vanuit hier heb je toegang tot de tuin.
De tuin op het zuidwesten is een heerlijke plek om van het buitenleven te genieten. Dankzij de gunstige ligging kun je hier volop van de middag- en avondzon genieten. Bovendien beschikt de tuin over een stenen berging, ideaal voor het stallen van (tuin)gereedschap en andere spullen.
Op de eerste verdieping bevinden zich drie slaapkamers. De slaapkamer aan de achterzijde biedt volop ruimte en is veelzijdig in te richten. Hier bevinden zich eveneens de aansluiting voor de wasmachine en droger. De overige twee slaapkamers liggen aan de voorzijde van de woning. De badkamer is centraal gelegen en voorzien van een modern wasmeubel en een inloopdouche.
De vliering biedt veel bergruimte en is te bereiken via een vlizotrap.
Bijzonderheden:
Woonoppervlakte circa 68 m²
Bouwjaar 1930
Drie slaapkamers
Heerlijke tuin op het zuidwesten
Stenen berging in de tuin 6 m²
Gelegen in de populaire wijk Zuilen
Nabij winkels, horeca en voorzieningen
Goede verbinding met de binnenstad van Utrecht
Oplevering in overleg
Nieuwsgierig geworden? We laten je de M. de Klerkstraat 2A graag zelf ervaren tijdens een bezichtiging!
Tip: schakel een NVM-aankoopmakelaar in om je belangen te behartigen en het aankoopproces te vergemakkelijken. Kijk voor meer informatie op nvmaankoopmakelaarinutrecht.nl.
Toelichting NEN 2580 De meetinstructie is gebaseerd op de NEN 2580. Deze biedt een eenduidige methode om de gebruiksoppervlakte vast te stellen. Kleine verschillen in meetuitkomsten kunnen echter ontstaan door interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting.
Aan de samenstelling van deze informatie is grote zorg besteed. Desondanks kunnen onvolledigheden of onjuistheden niet volledig worden uitgesloten. Wij adviseren je daarom om niet uitsluitend op deze informatie te vertrouwen, maar belangrijke zaken zelf of door een deskundige te laten controleren voordat je tot aankoop overgaat.
Voor deze woning heeft het KCAF (Kennis Centrum Aanpak Funderingsproblematiek) het funderingsrisico ingeschaald op ‘Geen hoog risico’. Dat houdt in dat de woning volgens bij KCAF beschikbare data de indicatie A, B of C heeft.